O NAS

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

 

Kontakt z nami

Witamy na stronie Chemia Konsulting.

Zasadniczym warunkiem bezpieczeństwa w obrocie chemikaliami i produktami chemii użytkowej jest zapewnienie dostępu do pełnej i rzetelnej wiedzy o możliwych zagrożeniach dla zdrowia i życia oraz otaczającego nas środowiska, jakie niesie za sobą stosowanie ww. substancji.

Z tego też powodu zrodziła się potrzeba stworzenia jednolitej i dokładnej klasyfikacji produktów chemicznych pod kątem ewentualnych zagrożeń, jakie mogą wystąpić w trakcie obrotu nimi lub w sytuacjach awaryjnych, a także ustanowienia jednolitego i czytelnego systemu oznakowania gotowych produktów, zarówno w trakcie transportu, jak i w późniejszym stosowaniu.

Wprowadzenie jednolitego systemu klasyfikacji i oznakowania oraz określenie zagrożeń wynikających z produkcji, importu i stosowania substancji i mieszanin chemicznych może stanowić dla wielu przedsiębiorców problem związany ze zrozumieniem i interpretacją nowych wymagań prawnych (REACH i CLP) dotyczących chemikaliów.

Biuro konsultingowe „MARCON” działa na rynku od 2008 roku realizując zadania w zakresie udzielania pomocy przedsiębiorcą w wdrażaniu tematyki wprowadzania do obrotu i stosowania substancji i mieszanin chemicznych.

Naszą działalność opieramy na realizowaniu potrzeb naszych klientów, dogłębnie analizując problematykę, z którą się spotykamy wykorzystując doświadczenie naszych ekspertów, aby zapewnić najlepsze wykonanie zadania, które nam Państwo zawierzają. Naszym dodatkowym atutem jest znajomość norm i procedur w ramach obowiązujących systemów ISO.

Firma, której możesz zaufać

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,

dostosowując się do jego potrzeb.